Jak to funguje

Tento eshop je provozován Nadačním fondem PES V NOUZI a veškerý zisk z Vašeho nákupu je tak věnován na pomoc útulkům v České republice. Přesná výše příspěvku, který putuje na pomoc útulkům, najdete uvedený u každého produktu.

Chovatelské potřeby a krmivo můžete objednat nejen pro své pejsky, ale též do některých útulků v ČR.  V tomto případě si ve vaši objednávce v kroku doručovací adresy vyberete útulek, který chcete obdarovat, a my už jim krmivo ZDARMA doručíme! Jako doklad od nás obdržíte fotografii doručeného krmiva ve vámi vybraném útulku a samozřejmě “Potvrzení o daru pro daňové účely.”

A protože se chceme chovat co nejvíce ekonomicky a ekologicky,  krmivo a ostatní potřeby pro pejsky od nás obdržíte v již použitých krabicích (v supermarketech nás mají rádi …).  A protože chceme být ještě eko-lepší, daňový doklad s potvrzením o daru od nás obdržíte do své emailové schránky 🙂

Váš nákup si můžete  vyzvednout osobně po předchozí dohodě na našem skladě v Praze 8 v Ďáblících či na Praze 8 v Čakovicích. Pokud to k nám máte daleko, Váš nákup rádi doručíme Českou poštou, DPD či Zásilkovnou (zboží si vyzvednete na pobočce Zásilkovny).

Nenašli jste Váš oblíbený produkt v naší nabídce? Dejte nám o tom vědět!  Napište nám na info@pesvnouzi.cz, my oslovíme naše dodavatele a chybějící položku pro Vás objednáme!

Na závěr moc prosíme o strpení s dodáním krmiva, ne vše máme skladem, avšak snažíme se operativně reagovat na Vaše objednávky tak, abyste byli spokojení. Budeme též velmi rádi, pokud nás doporučíte kamarádům a známým, jelikož jednou objednávkou tak pomáháte hned dvakrát! Děkujeme…

Kde je možné objednávky po předchozí dohodě osobně vyzvednout?
1. Sklad eshopu:  AGROSTAV PRAHA, a.s., U Chaloupek 13/14, Praha 8,  Ďáblice
2. Sídlo  NF PES V NOUZI: Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9

Vše o činnosti Nadačního fondu PES V NOUZI najdete zde.